Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Chemicznych oraz XIV LO
w Bydgoszczy

POZNAJ NAS LEPIEJ…

Cześć! :) Nazywam się Dominika Affelska, mam 17 lat i pochodzę z Bydgoszczy. Uczęszczam do Technikum im. Ignacego Łukasiewicza na profil Obsługa Ruchu Turystycznego obecnie do 2 klasy. Turystyka to moje 2 zainteresowanie zaraz po sporcie. Głownie interesuje się lekkoatletyką oraz siatkówką. Moim marzeniem jest zostać instruktorem fitness lub otworzyć własne biuro turystyczne w obcym kraju. Wiem, rozbieżność tych dwóch marzeń jest ogromna ale liczę na to, że spełnią się obydwa :) Chciałabym również wyjechać na wycieczkę dookoła świata. Zaliczam się to grona ludzi upartych, którzy zawsze chcą postawić na swoim i dążą do wyznaczonego przez siebie celu. 

 

Nazywam się Patryk Pociecha, aktualnie chodzę do klasy 2 PB, interesuję się fotografią cyfrową (głównie przyrodniczą) i szeroko pojętą przyrodą. Mam kilka osiągnięć związanych z fotografią na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Garstkę moich prac można znaleźć na stronie http://1x.com/artist/Patrykpoc/photos, gdzie można obejrzeć sesję z ”Darownikami Przedziwnymi”.

 

Mam na imię Dawid i chodzę do klasy 2Pb, w tym roku kończę osiemnastkę. Kocham piłkę nożną, moim ulubionym klubem jest FC Barcelona, której kibicuje od małego. Słucham każdego rodzaju muzyki, od rapu poprzez drum'n'bassy, dubstep po rock. Jestem w tej szkole i na tym profilu, ponieważ od kilku lat mocno interesuje się grafiką komputerową, myślę, że jestem już mocno połączony z tą dziedziną przez moją rodzinę i znajomych. W szeregi naszego SU wstąpiłem z głęboką chęcią zmiany struktury i poprawą relacji na drodze nauczyciel-uczeń. W tym roku będę zastępcą przewodniczącej, z czego bardzo się cieszę. Jestem tutaj dla Was, liczę na to, że Wasze pomysły na które czekamy da radę wprowadzić w życie naszej szkoły. Dawid Kamiński

 

 

 

 

 

 

 

W roku szkolnym 2012/2013 skończyła się kadencja opiekuna samorządu Pana Pawła Domierackiego. O stanowisko starało się trzech kandydatów, a nowym opiekunem samorządu została Pani Anetta Macherzyńska. Swoją działalność na rzecz szkoły zakończyła również Joanna Laskowska, która w tym roku przystąpi do matury i egzaminu zawodowego. Jej miejsce zajęła Sonia Dąbek uczennica klasy IIF.

W związku ze zmianami w samorządzie uczniowskim pojawili się nowi członkowie.

Obecny skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:
Przewodnicząca Sonia Dąbek klasa IIf
Zastępca Przewodniczącego Dawid Kamiński klasa IIpb
Protokolant Dominika Affelska klasa 2tb

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
Patryk Pociecha klasa IIpb
Jagoda Misztal klasa 1a
Maciej Dudek klasa 1a
Patrycja Łopatka klasa 3a
Jonasz Miemczyk klasa 3a

Już wkrótce na stronie pojawią się sylwetki waszych przedstawicieli działających w Samorządzie Uczniowskim.

 

 

 

 

 

Samorząd Szkolny stanowi cała społeczność ZSCH, a jego organem przedstawicielskim jest Prezydium Samorządu Uczniowskiego.

 

Opiekun: mgr Paweł Domieracki

 

PREZYDIUM SU:

Przewodnicząca: Joanna Laskowska, klasa II TB

Rzecznik Praw Ucznia: Agata Falkowska, klasa II F

CZŁONKOWIE:

Anna Rosa, II F

Ewelina Redzimska, II F

Sara Sowińska, II Pa

Patrycja  Łopatka, II A – odpowiada za „SZCZĘŚLIWY NUMEREK”

 

Zebrania Prezydium SU odbywają się w każdy piątek o godz.10:30 w Sali 306. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

W razie sytuacji problemowych zachęcamy do skorzystania z pomocy Rzecznika Praw Ucznia.

kontakt: su.chemik@wp.pl

 

<<< strona główna