Lp

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Opiekun

 

Nazwa konkursu

 

Nagroda/wyróżnienie

 

OSIĄGNIĘCIA – rok szkolny 2012/2013

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

1. Przemysław Koliński
Krystian Janiszewski
Daria Główczyńska
Jerzy Mleczko Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Eliminacje Miejskie 1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
2. Daria Falkowska
Radosław Paluszkiewicz
Magdalena Karnowska
Beata Karpiak Wielkie Dyktando Ortograficzne

1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce

3.

Sonia Dąbek

Nina Cuske

"Jestem szefową". Konkurs ogólnopolski dla młodych liderek.

2 miejsce

4. Radosław Paluszewski Nina Cuske III Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Finalista

 

 

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

1. Patryk Pociecha   Ogólnopolski Konkurs Eko-Multimedialny 1 miejsce
2.

Kinga Krystofczyk,

Daria Główczyńska,

Klaudia Talaśko

J. Mleczko, J. Czerwińska Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Strażcki Trud"

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3.

Kinga Krystofczyk kl.1fb

p.N.Cuske i p. B. Karpiak

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

3 miejsce

4.

Oliwia Zakrzewska

p.N.Cuske i p. B. Karpiak

Międzyszkolny Konkurs "Sport w poezji"

wyróżnienie

5. Iga Kowalik J. Bąk W kategorii plastycznej konkursu "Karykatura króla Kazimierza Wielkiego" 1 miejsce
6. Oliwia Zakrzewska Nina Cuske 58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski laureatka etapu miejskiego i rejonowego, uczestniczka etapu wojewódzkiego
7. Szymon Niemczewski
Radosław Paluszewski
Agnieszka Szczepankiewicz
Roksana Belter
Mateusz Kamiński
Karolina Sikorska
Natalia Węgrzyńska
Dorota Andryanczyk
Agata Faszcza
VI Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Śladami Leona Wyczółkowskiego zakwalifikowanie do wystawy
8 Sara Ulążka
Klaudia Wiktorowicz
Agata Czerniawska
Roksana Kubiak
Krzysztof Piasecki
Agata Faszcza
Dorota Andryanczyk
III Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Schodami do nieba” III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
9 Monika Pisarek
Maciej Szweda
Anna Zimmermann
Mateusz Kamiński
Karolina Kamińska
Agata Faszcza
Agata Faszcza
Agata Faszcza
Dorota Andryanczyk
Agata Faszcza
II Wojewódzki konkurs literacko – fotograficzny „Aniele Ciebie dały mi niebieskie wrota…” I miejsce
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
10 Dominika Fryca
Agnieszka Szczepankiewicz
Karolina Pędrak

Agata Faszcza
Agata Faszcza
XXVI Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Dziecko i jego świat” I miejsce
nagroda specjalna
wyróżnienie
11 Maciej Szweda Agata Faszcza IV Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Polskie szlaki wodne” wyróżnienie
12 Natalia Mazurkiewicz
Karolina Marzyńska
Dorota Andryanczyk
Agata Faszcza
V Ogólnopolski konkurs „Młode talenty” kategoria fotograficzna I miejsce
II miejsce
13

Malwina Trojan
Sonia Dąbek

 

Sylwia Świtała
Patryk Rumiński

Paulina Streng
Michał Łukasik
Daria Kazik

Krzysztof Piasecki
Krzysztof Piasecki

 

Krzysztof Piasecki
Agata Faszcza

Agata Faszcza
Agata Faszcza
Krzysztof Piasecki

VI Szkolny konkurs fotograficzny „Barwy świata – Światłem malowane”

I miejsce
II miejsce i nagroda specjalna „Studia fotograficznego Graf Foto”
III miejsce
wyróżnienie

wyróżnienie od Muzeum Fotografii

14 Szymon Niemczewski Dorota Andryanczyk XXII Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu KATAR 2013 – kategoria fotograficzna wyróżnienie
15 Natalia Mazurkiewicz Dorota Andryanczyk IV Miejski konkurs fotograficzny „Moja magiczna Bydgoszcz” wyróżnienie
 

 

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

1. Drużyna (P. Bryłka, P. Chruścińska, K. Rychter, A. Bogdanowicz, M. Winiarz, A. Walotka, W. Bukolt, J. Moszczyńska, D. Biernaciak, K. Pakuła, A. Kowalewska) Ż. Chmielewska Zawody w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych 4 miejsce
2. Bryłka Patrycja,
Świerkowska Milena, Bernaciak Dominika,
Bukolt Weronika,
Bratkowska Magdalena,
Pakuła Karolina,
Kowalewska Aneta,
Van Doung Klaudia,
Dudek Maciej,
Wojciechowski Dawid,
Niespodziany Patryk,
Madej Igor,
Tatuliński Jakub,
Nogalski Mateusz
Ż. Chmielewska IV CROSS BYDGOSKI 3 miejsce
3. Chróścińska Paulina
Świerkowska Milena
Bogdanowicz Anastazja
Bratkowska Magdalena
Bernaciak Dominika
Kowalewska Aneta
Moszczyńska Joanna
Iwaniak Magdalena
Rychter Katarzyna
Winiarz Magdalena
Jarocki Piotr
Pawlak Maciej
Klapczyński Łukasz
Szulc Mateusz
Durlaki Filip
Maruszczak Mateusz
Dudek Maciej
Wojciechowski Dawid
Niespodziany Patryk
Madej Igor
Tatuliński Jakub
Nogalski Mateusz
Marunowski Damian
Słomski Arkadiusz
Czerwiński Jarosław
Ż. Chmielewska Reprezentacja ZSCH w Halowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce ( HMB w LA ): 3 miejsce
4. Rychter Katarzyna Ż. Chmielewska HMB w LA - skok w dal 1 miejsce
5. Iwaniak Magdalena Ż. Chmielewska HMB w LA - 60 m 4 miejsce
6. Wojciechowski Dawid Ż. Chmielewska HMB w LA w 1000 m 4 miejsce

7.

Drużyna siatkarzy

A. Nalazek

XIV Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych

3 miejsce

8.

Mateusz Budnik Ż. Chmielewska Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach 3 miejsce
9

Rychter Katarzyna
Świerkowska Milena
Bogdanowicz Anastazja
Iwaniak Magdalena
Bryłka Patrycja
Maruszczak Mateusz
Niespodziany Patryk Kwiatkowski Paweł
Spryszyński Paweł

Ż. Chmielewska Bydgoska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce 3 miejsce
10 Rychter Katarzyna Ż. Chmielewska BOM w LA - skok w dal 1 miejsce
11 Rychter Katarzyna Ż. Chmielewska BOM w LA - skok wzwyż 3 miejsce
12

Iwaniak Magdalena, Rychter Katarzyna, Bryłka Patrycja, Świerkowska Milena

Ż. Chmielewska BOM w LA – sztafeta 4x100 m 4 miejsce
13

Iwaniak Magdalena

Ż. Chmielewska BOM w LA - 100 m 4 miejsce

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA – rok szkolny 2011/2012 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

1.

Patrycja Wołowicz

Angelika Małysz

Angelika Dudek

 B. Majerska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu

3 miejsce

2.

Hubert Grochowski

 J. Lisińska

Miejska Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

wyróżnienie

3.

Magdalena Mrozowska

Łukasz Recki

 K. Furgal

II Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

kwalifikacja do etapu powiatowego

4.

Anna Brykalska

Michał Łukasik

Katarzyna Bloch

Małgorzata Krysiak, Patrycja Mikołajczyk

Monika Kaczmarek

 K. Matuszewska

 A. Wójcicka

 K. Matuszewska

 

 K. Matuszewska

 A. Wójcicka

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”- etap oddziałowy (trzy kategorie)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

wyróżnienie

wyróżnienie

5.

KAROLINA PAKUŁA JERZY JASKULSKI

N. Cuske

II Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową  

finaliści

6.

Paweł Tomaszewski

G. Gizler

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL)  

honorowany w 146 krajach, a w wielu krajach Europy jest obowiązkowy dla pracowników administracji publicznej.

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

1.

Jakub Błaszczyk

Maria Redzimska

Angelika Nowek

Elwira Kaźmierczak

Magdalena Michalska

Karolina Lewandowska

Dominika Fryca

Sandra Jóźwiak

Dominika Woźniak

Agnieszka Szczepankiewicz

Patrycja Grabska

Paulina Bartosz

 

A.   Faszcza

 D. Andryanczyk

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mehoffer”

kwalifikacja na wystawę
w Muzeum Mazowieckim
w Płocku

2.

 

 

Jakub Błaszczyk

 

Agata Grzywacz

B.   Faszcza

D.  D. Andryanczyk

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Bo właśnie las to…”

2 miejsce

 

wyróżnienie

3.

Agnieszka Przekota

 A. Faszcza

Konkurs fotograficzny „Rowerowo zakręceni”

2 miejsce

4.

Natalia Zalewska

 D. Andryanczyk

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Zwierzęta w domu i w zagrodzie”

3 miejsce

5.

Joanna Chęć

Monika Pacek

Natalia Kilińska

Izabela Popiołek

 A. Faszcza

 A. Faszcza

 A. Faszcza

 P. Terlecki

Miejski Konkurs „ Świąteczna kartka”

nagroda

6.

Joanna Laskowska

 G. Rutka

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej „Polsko. Kocham Cię”

wyróżnienie

7.

Joanna Laskowska

Filip Pasturczak

G. Rutka

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

1 miejsce

   

strona szkolna wf-u>>>

 

       

 

 

OSIĄGNIĘCIA – rok szkolny 2010/2011

 

 

Lp.

 

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Opiekun

 

Nazwa konkursu

 

Nagroda/wyróżnienie

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

 1.

Łukasz Recki 

 Katarzyna Furgal

 Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

 wyróżnienie

 2.

Maria Kozak

Marta Kozak

Iwona Pacek 

 I Kujawska Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

 kwalifikacja do drugiego etapu

3.

Paulina Kaźmierczak

Magdalena Łysiak

Joanna Bąk

Międzyszkolny Konkurs Historyczny

,,Polskie Konstytucje"

3 miejsce

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

1.

Lidia Malinowska

Nina Cuske

Beata Karpiak

Konkurs Poezji M. Konopnickiej
„ Nie rzucim ziemi …”

1 miejsce

 2.

Anna Rosa

Angelika Młynarek

Milena Skrzeszewska

 Jerzy Mleczko

Jolanta Czerwińska

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegamy pożarom 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 3.

 Jakub Muzioł

 Anna Lewandowska

 Bydgoski Konkurs Recytatorski

w J. Angielskim

 wyróżnienie

4.

Aleksandra Sobolewska

Agata Faszcza

Wojewódzki Konkurs

,,Wakacje w Kujawsko-pomorskim"

2 miejsce

5.

Marta Kapsa

Justyna Grzeca

Dominika Woźniak

Dorota Andryanczyk

Agata Faszcza

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

,,Znaki Boga w mikrokosmosie"

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

6.

Joanna Chęś

Agata Faszcza

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,,Skrzydlaci mieszkańcy miasta"

1 miejsce

7.

Dominika Nawrocka

Agata Faszcza

Wojewódzki Konkurs

,,Zima w Kujawsko-pomorskim"

3 miejsce

8.

Natalia Zalewska

Dorota Andryanczyk

Ogólnopolski Konkurs ,,Etno-klimaty"

kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

9.

Maciej Szweda

Agata Skwarek

Agata Faszcza XXIV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,, Dziecko i jego Świat" II miejsce

wyróżnienie

10. Michał Jabłoński

Weronika Banaszkiewicz

Dominika Fryca

Dominika Tołoczko

Dorota Gniazdowska

Krzysztof Piasecki

Dorota Andryanczyk

Dorota Andryanczyk

Dorota Andryanczyk

Krzysztof Piasecki

Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Młode Talenty" I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

11. Dominika Nawrocka

Dominika Sawicka

Damian Ciepłowski

Agata Skwarek

Agata Faszcza

Dorota Andryanczyk

Agata Faszcza

Agata Faszcza

.Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Okno na świat"
 
I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

12. Natalia Piasecka

Sara Ulążka

Krzysztof Bzdawka

Krzysztof Piasecki

Krzysztof Piasecki 

Agata Faszcza 

Wojewódzki konkurs fotograficzno - literacki "Patrzeć w promień od ziemi odbity"
 
I miejsce

II miejsce

III miejsce

13. Karolina Myszkowska

Sara Ulążka

Kamila Borucka

Natalia Zalewska

Karolina Paruch

Justyna Malicka-Wasielewska

Krzysztof Piasecki

Dorota Andryanczyk

Dorota Andryanczyk

Justyna Malicka-Wasielewska 

 

5. Konkurs fotograficzny "Barwy świata"
 
I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

13.

Monika Roczyńska Dorota Andryanczyk Miejski konkurs fotograficzny "Moja magiczna Bydgoszcz"
    
I miejsce
         

 

ZAWODY SPORTOWE

 

 1.

 Drużyna ZSCH

 

Turniej Drużyn Mieszanych

w II LO w Piłce Siatkowej

 I miejsce

2. Amanda Pyrzanowska

Magdalena Matuszak

  Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt I miejsce - Drużynowy Mistrz Bydgoszczy
3. Drużyna ZSCH   I Liga Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 3 miejsce kwalifikacje do Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży
4.  Amanda Pyrzanowska

Sebastian Synoradzki

Adam Nadolski

  Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym i Dart'cie I miejsce

IV miejsce

VI miejsce

5.

Drużyna ZSCH w koszykówce

dziewcząt

Lucyna Staszkiewicz Puchar Prezydenta Bydgoszczy III miejsce
6. Joanna Sass Lucyna Staszkiewicz Puchar Prezydenta Bydgoszczy

wyróżnienie

,,Najlepsza Piątka Turnieju"

7. Marcin Napierała Lucyna Staszkiewicz Puchar Prezydenta Bydgoszczy

wyróżnienie

,,Najlepsza Piątka Turnieju"

8. Drużyna ZSCH w koszykówce chłopców Lucyna Staszkiewicz Puchar Prezydenta Bydgoszczy IV miejsce

 9.

 

 

 

więcej informacji:

strona szkolna wf-u>>>

kronika sportowa>>>

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2009/2010

 

Imię i nazwisko ucznia

 

 

 

Imię i nazwisko opiekuna

 

Nazwa konkursu

 

Nagroda/wyróżnienie

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Aleksandra Kapłanowska

 I. Zdziarska

Olimpiada Przedsiębiorczości

kwalifikacja do etapu okręgowego

Marta Kozak

Maria Kozak

Marta Wawrzyniak

Wojciech Zieliński
Radosław Galiński

 

 I. Pacek

Olimpiada Wiedzy
o Rodzinie

14 m. w etapie centralnym

kwalifikacja do etapu centralnego

 

 

Lidia Malinowska

Radosław Galiński

Michał Mrugowski

 

D. Bielińska

B. Majerska

Ogólnopolski Drużynowy Konkurs Wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu

1 miejsce

Agnieszka Stachowicz

Lidia Malinowska

Filip Pasturczak

 

J. Bąk

Bydgoski Turniej Debat

1 miejsce

Joanna Balicka

Agnieszka Stachowicz

 

D. Bielińska

Konkurs Prozdrowotny

,,Szanowne Zdrowie”

1 miejsce

Wojciech Zieliński

B. Karpiak

Konkurs Literacki
„G. Sand i F. Chopin- mariaż serc i kultur”

1 miejsce

Natalia Piasecka

 

D. Woźna

 

Konkurs Literacki

,,Czy Bydgoszcz jest kulturalną pustynią?”

 

 

3 miejsce

 

Łukasz Dawicki

A. Lewandowska

Konkurs na esej w języku angielskim

 

wyróżnienie

Sara Ulążka

Kamila Korolczuk

J. Bąk

Konkurs Historyczny

,,Ja i ty. Nasza legenda wiecznie trwa”

wyróżnienie

Liliana Grzeca

K. Furgal

Olimpiada wiedzy ekologicznej

Uczestnik etapu wojewódzkiego

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

Paweł Rycąbel

 

 

J. Mleczko

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

wyróżnienie

Monika Gilwanowska

 

 

K. Grys

Ogólnopolski Konkurs „Muzealne spotkania z fotografią”

zakwalifikowanie prac na wystawę pokonkursową

Barbara Łachacz

Marek Puppel

Natalia Mrozik-Gliszczyńska

 

N. Cuske

A. Synak

D. Woźna

Ogólnopolski Konkurs Poezji Własnego Autorstwa

 

wyróżnienia

Uczniowie klas fotograficznych

 

 

 

 

 

K. Grys

D. Andryanczyk

R. Starzyk

K. Piasecki

A. Faszcza

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Chełmoński”

 

zakwalifikowanie prac na wystawę pokonkursową

 

Agata Skwarek

Martyna Grubych

Agnieszka Czyżyka

Maciej Szweda

Natalia Zalewska

Monika Raczyńska 

 

A.    Faszcza

D. Andryańczyk

J. Malicka Wasilewska

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,,Śladami Leona Wyczółkowskiego”

1 nagroda

5 wyróżnień

 

Paula Czechowska

Joanna Szostak

 

 

D. Andryanczyk

A Faszcza

XXIII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Dziecko i jego świat”

2 miejsce

3 miejsce

Lidia Malinowska

Patryk Grygorczuk

Monika Twarowska 

N. Cuske

B. Karpiak

Międzyszkolny Konkurs Polskiej
Poezji Patriotycznej

 

1 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

 

Mateusz Dębek

 J. Czerwińska

 Konkurs Plastyczny

„J. Haller-dowódca błękitnej armii”

 1 miejsce

Dominika Woźniak

 

 

J. Czerwińska

Konkurs Plastyczny „Arcydzieła
z odpadów”

3 miejsce

Marta Rzepnikowska

 

 

 

B.    Bartosz-Jaworska

W. Czuchnicka

Konkurs literacki  „Moja pierwsza książka”

 Konkurs Recytatorski „Bydgoszcz-moja mała wyspa"

2 miejsce

wyróżnienie

Michał Jabłoński

Ogólnopolski Konkurs Artystyczny ,,Młode Talenty”

Kategoria muzyczna

wyróżnienie

Monika Koter

Iwona Goncerzewicz

K. Grys

Ogólnopolski Konkurs Artystyczny ,,Młode Talenty”

Kategoria fotograficzna

3 miejsce

Monika Roczyńska

D.  Andryanczyk

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

,,Dwa Krzesła i Stół”

2 miejsce

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Magdalena Matuszak

Amanda Perzanowska

 

 

A. Nalazek

Ż. Chmielewska

Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych

1 miejsce

Amanda Pyrzanowska

 

A. Nalazek

Ż. Chmielewska

 

Indywidualne

Mistrzostwa Bydgoszczy w Tenisie Stołowym

 

1 miejsce

 

 

Szkolna Drużyna Koszykówki

 

 

Lucyna Staszkiewicz

Turniej o Puchar Dyrektora
12 LO

1 miejsce

 

 

 

Rok szkolny 2008/2009

 

Osoba nagrodzona

 

 

 

Opiekun

 

Nagroda

 

Tytuł konkursu

 

 

 

 

Barbara Tkacz

Radek Galiński

N. Cuske

B. Karpiak

III miejsce

wyróżnienie

III Konkurs Recytatorski dla Studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Uczniów Bydgoskich Szkół Gimnazjalnych

Agata Grzywacz

D. Woźna

wyróżnienie

Konkurs Literacki organizowany przez Instytut Książki i MOK

Agnieszka Stachowicz

J. Mleczko

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej – etap miejski

Paweł  Rycąbel

J. Mleczko

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegamy pożarom” – etap miejski

Szkolna drużyna koszykówki

L. Staszkiewicz

III miejsce

XI Turniej o Puchar Dyrektora XII LO w koszykówce chłopców

 

Redakcja gazety szkolnej „ZSChematy”

 

 

A. Mendyk

N. Cuske

 

2 miejsce

 

XVI Regionalny Konkurs Gazet Szkolnych

 

 

Samorząd Uczniowski

 

J. Bąk

 

wyróżnienie

 

Forum Samorządów Uczniowskich Kujawsko-pomorskich Szkół Technicznych
i Zawodowych

 

 

Piotr Żak

 

 

 

 

H. Niemczyk

 

laureat

 

XIII Konkurs Chemiczny
 „Wygraj indeks”
organizowany przez Politechnikę Gdańską

 

 

Barbara Łachacz

 

N. Cuske

A. Mendyk

 

 

laureat

 

Ogólnopolski Konkurs  Poetycki pn:
„Rytmy nieskończoności” pod patronatem
Ministra Edukacji
 i Ministra Kultury

 

 

Maja Przybylska

 

 

A. Mendyk

 

2 miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski

kategoria: felieton

 

 

Paweł Rycąbel

 

 

K. Grys

 

1 miejsce

 

Miejski Konkurs Fotograficzny

organizowany przez

WSHiE

 

 

Daria Wawrzyniak

Adrian Robótka

 

 

K. Grys

R. Starzyk

 

wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Fotograficzny

organizowany przez

WSHiE

 

 

Paweł Rycąbel

 

 

I. Pacek

 

3 miejsce

 

Miejski Konkurs Plastyczny

organizowany przez BORPA i UM Bydgoszczy

 

 

Amanda Pyrzanowska

Magdalena Matuszak

 

 

A. Nalazek

 

4 miejsce

 

Zespołowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 

Amanda Pyrzanowska

 

 

A. Nalazek

 

1 miejsce

 

Indywidualne Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 

Szkolna Drużyna
Piłki Nożnej

 

 

A. Paśnicki

 

 

3 miejsce

 

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

 

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIĘCIE

SZCZEBEL

NAZWA KONKURSU

BIOLOGIA

Katarzyna Furgal

Agnieszka Kamińska

IV miejsce

VII Powiatowa

Olimpiada

Wiedzy o Zdrowiu

CHEMIA

Hanna Niemczyk

S. Dorn

finalista

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny w Płocku

EKONOMIA

Irena Jackunis

Marta. Piątkowska

Weronika. Zawiłkowska

Radosław. Galiński

Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

DZIENNIKARSTWO

Aleksandra Mendyk

Nina Cuske

Redakcja Gazety Szkolnej (Z)Schematy

II miejsce

XVI Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych

DZIENNIKARSTWO

Aleksandra Mendyk

 

Aleksandra. Gwizdała

Nagroda Wojewody Dolnośląskiego

VII Ogólnopolski Turniej

Reportażu
im. Wandy Dybalskiej

Chemia

Hanna Niemczyk

Piotr Żak

I miejsce

Konkurs Chemiczny ,,WYGRAJ INDEKS"

Chemia

Hanna Niemczyk

Sławomir Dorn

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs
im. J. Łukasiewicza w Płocku

DZIENNIKARSTWO

Aleksandra Mendyk

 

B. Łachacz

P. Winiarska

II miejsce

wyróżnienie

Konkurs Dziennikarski

„Co w trawie piszczy”

EKOLOGIA

Katarzyna Furgal

R. Galiński

M. Skibińska

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

,,Eko-Planeta”

 

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIĘCIE

SZCZEBEL

NAZWA KONKURSU

Teatr szkolny

Nina Cuske

Beata Karpiak

grupa

III miejsce

Konkurs na Małą Formę Teatralną

„Przyroda na wagę złota”

Teatr szkolny

Nina Cuske

Beata Karpiak

grupa

II miejsce

III Przegląd Teatralno-Muzyczny

Koło Recytatorskie

Nina Cuske

Beata Karpiak

M. Kicińska

B. Łachacz

I miejsce
III miejsce

V Przegląd Polskiej Poezji Patriotycznej

Koło

Recytatorskie

Nina Cuske

P. Domieracka

wyróżnienie

I Międzyszkolny Konkurs

Poezji Religijnej

Koło

Recytatorskie

Nina Cuske

M. Piątkowska

wyróżnienie

Konkurs

X Odsłona Literacka

Fotografia

Katarzyna Matuszewska

N. Kaszewska

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs

„Z ekologią bez granic”

Kategoria: fotografia

Fotografia

Roman Starzyk

M. Dutkiewicz

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

,, Piękno Krajobrazu Europejskiego”

Koło Recytatorskie

Nina Cuske

Beata Karpiak

M. Piątkowska

III miejsce

II Konkurs Recytatorski dla Studentów UKW i Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Literatura

Dobromiła Woźna

M. Dutkiewicz

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Literacki

Teatr szkolny

Nina Cuske

Beata Karpiak

grupa

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs ,,Przystanek Teatralny”

Koło Recytatorskie

Nina Cuske

Beata Karpiak

M. Taflińska

B. Łachacz

I miejsce

wyróżnienie

Konkurs Recytatorski Poezji Herberta

,,Bądź wierny, idź”

 

 

 

 

<<< strona główna